Data urodzenia: 06.2025
Płeć: samiec
Maść: czarna
Profilaktyka weterynaryjna: odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany
Test białaczkowy FELV i FIV: ujemne (-)
Data przyjęcia: 25.02.2026
Stosunek do innych kotów: nieznany
Cześć czołem! Nazywam się Dino-Zaur 🦖 i jestem tym jedynym, który nie wyginął!🐾
Mówią, że czarne koty przynoszą pecha, ale to tylko mit. Chcę pokazać całemu światu, że takie czarne futerka są niesamowicie kochane i potrafią skraść serce 💓 szybciej, niż Ci się wydaje, a ja jestem tego najlepszym dowodem!
Chociaż moje imię brzmi groźnie, to jestem statecznym i bardzo ułożonym chłopakiem.
Obecnie mieszkam w schronisku.
Na początku byłem nieśmiały, ale z każdym dniem coraz bardziej się otwieram i przełamuję swoją nieśmiałość, pokazując, jak wielkim jestem pieszczochem.
Bardzo domagam się uwagi człowieka i nie mogę się doczekać, aż w końcu ktoś do mnie podejdzie.
Kiedy już jesteś obok, czule nadstawiam łepek do głaskania i mruczę najgłośniej jak potrafię. Choć na co dzień jestem opanowany, drzemie we mnie mały odkrywca , potrafię troszkę pobiegać za wędką, ale finalnie i tak zawsze wracam po porcję czułości, jakbym chciał powiedzieć: „Proszę, zostań ze mną!”.
Nie pozwól, aby moje ciemne futerko zginęło w cieniu schroniska. Marzę o własnym miejscu na ziemi i kimś, kto zapełni moją miseczkę i podaruje mi swój czas.
Daj mi szansę, a zyskasz przyjaciela, który odda Ci całe swoje kocie serce i sprawi, że każdy Twój dzień będzie pełen mruczącej radości! 🐾🐈
Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią, posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje opłata schroniskowa w wysokości 50 zł oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Adopcja małego kota wiąże się z obowiązkowym wykonaniem zabiegu kastracji/sterylizacji (który najlepiej wykonać między 6 a 8 miesiącem życia zwierzęcia). Istnieje możliwość uzyskania bezpłatnego talonu na zabieg.
ADOPTUJ ODPOWIEDZIALNIE!
Kontakt w sprawie adopcji:
Ania 789 388 169
Ewa 789 334 979
Milena 789 133 569
Nie odbieramy? Zostaw SMS. Na pewno oddzwonimy.
Odbieranie telefonu odbywa się w formie wolontariatu – wolontariusze mają swoje codzienne obowiązki i czasem nie mogą odebrać od razu